בחירת תמהיל משכנתא אופטימלי בדרך הנכונה

הגיע הזמן לחשב מסלול מחדש

ייעוץ משכנתאות ריכוז הלוואות מיחזור משכנתא

שיתוף:

על מנת לבחור את תמהיל משכנתא אופטימלי, קודם אנו צריכים להבין מה תמהיל משכנתא בכלל אומר.

בתחילת הדרך של כל עולם המשכנתאות, הן היו נלקחות במסלול אחד ויחיד, בעוד היום כל משכנתא מורכבת ממסלולים שונים ומפוזרים, אבל למה ומה זה נותן? פיזור המשכנתא ובנייתה לפי תמהיל מסוים, המתאים בצורה שונה לכל אחד, יוצרת מצב פחות ״מסוכן״ ומותאם במיוחד בשבילכם ולצרכים שלכם.

תמהיל הוא בעצם שילוב בין מסלולי משכנתא שונים, אשר מורכבים להלוואה אחת. כל מסלול עומד בפני עצמו וכך מוריד סיכונים שבדרך – ומצד שני, גורמת להלוואה להיות הרבה יותר מורכבת לחישוב. בנוסף, אתם נהנים מהחזרים ברורים של המשכנתא בתנודתיות מינימלית בסכומים.

איך זה עובד ולמה זה נחוץ?

כאשר המשכנתא מחולקת למספר מסלולים ואחד המסלולים הופך להיות לא אטרקטיבי, החילוק מציל אותנו. הסיבה היא פשוטה – המסלול הלא אטרקטיבי מהווה רק אחוז מסוים מהמשכנתא ולכן לא מורגש בהחזר החודשי שלכם. וכך בעצם החילוק מציל אותנו מאפשרויות של קריסה כלכלית פתאומית בגלל שהריבית במסלול ספציפי עלתה.

תמהיל משכנתא מוצלח

תמהיל מוצלח הוא תמהיל שהותאם במיוחד בשבילכם. גם אם עבור אנשים רבים תמהיל מסוים יהיה מאוד מוצלח, זה לא אוטומטית אומר שהוא יהיה מוצלח בשבילכם. זמנים משתנים ותמהילים מומלצים משתנים יחד איתם.

על מנת לדעת עד כמה תמהיל מסוים הוא מוצלח, קיים רצף משתנים שצריך לבדוק קודם לכן. אין מסלול שרלוונטי ומומלץ כל הזמן – הכדאיות משתנה בתדירות יחסית גבוה, ופה גם נכנס הנושא של פיזור סיכונים לתמונה.

מאחר והחזרי משכנתא בממוצע מהווים 25-35% אחוז מההכנסות יש לפיזור חשיבות רבה, לכן לפני שאתם רצים לקחת משכנתא ולרכוש את דירת החלומות שלכם, מאוד מומלץ לפנות למומחה בתחום המשכנתאות שיבחר בקפידה את התמהיל משכנתא הנכון ביותר עבורכם – ויחסוך לכם עשרות אלפי שקלים (ויותר) – עוד מבלי לדבר על הדבר החשוב ביותר, השקט הנפשי שלכם לאורך כל התהליך.

אנחנו במומנטו בעלי ניסיון עשיר שנים ובטוחים בהצלחת השיטה שלנו. עד כמה בטוחים? אם הבנק לא יאשר את התמהיל? לא תשלמו לנו!

לחצו כאן עכשיו – תשאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת יעוץ חינמית לגמרי!

צרו איתי קשר
לקוחות ממליצים
בועז.א.
בועז.א.
קרא עוד
ממליץ בחום !! היה לנו תיק דיי מורכב, דאג לנו להכל מקצה לקצה ונתן לנו תחושת ביטחון לאורך כל הדרך. לבסוף השיג לנו משכנתא מצויינת ללא פשרות. ומעל לכל תענוג לעבוד איתו!
מירי.ס.
מירי.ס.
קרא עוד
רוצה להודות על עבודה נפלאה ומדויקת שנעשתה, בתחילת הדרך הייתי סקפטית ופחדתי נורא להיכנס לזה אך ללא ספק יש כאן עבודה של מקצוען. ליווה אותנו משלב התכנון, הביצוע ולאחריו.. פשוט אלוף!! תודה על היחס החם, על הסבלנות הרבה ועל התחושה שפשוט אפשר לסמוך עליך שתעשה את עבודתך נאמנה. ממליצה בחום!
עמית.א.
עמית.א.
קרא עוד
פנינו למומנטו בשביל לקבל משכנתא שנייה. מהרגע הראשון הבנו שמדובר במקצוען אמיתי שמחפש דרכים יצירתיות בשביל להגיע למטרה שהגדרנו. לכל אורך התהליך דחף אותנו קדימה וגם כאשר נתקלנו בבעיות ביורוקרטיות במהלך לקיחת המשכנתא הוא מצא פתרונות שהביאו אותנו במהרה ליעד שרצינו להגיע. פשוט מקצוען אמיתי שבטוח נחזור לעבוד איתו בעתיד. ממליץ מכל הלב.

צור קשר לקבלת הצעה משתלמת במיוחד