הסיפור שלי

הגיע הזמן לחשב מסלול מחדש

ייעוץ משכנתאות ריכוז הלוואות מיחזור משכנתא

הסיפור שלי

נעים מאוד, שמי אלירן בן דוד, ואני המייסד והבעלים של מומנטו משכנתאות ואני הגעתי לתחום הזה מתוך מקום של כאב אמיתי!. לאחר שנחשפתי לגובה המשכנתא שההורים שלי שילמו במשך 25 שנים, הבנתי שהם שילמו פי 3 מהסכום אותו הם לקחו.

אז לפני כמה שנים ישבתי עם אמא שלי בסלון, והתחלנו להעלות זכרונות מהילדות שלי, סיפרנו סיפורים מצחיקים על כל מיני דברים שקרו לי בילדות, ולאט לאט התחלנו לדבר על תקופות פחות יפות, בתור ילד זכור לי שתמיד היה לחץ כלכלי בבית.

החלום הישראלי

אמנם ההורים שלי עבדו מאוד מאוד קשה כדי לפרנס אותנו, אבל זה אף פעם לא הספיק, תמיד זכרתי בתור ילד שאמא שלי הייתה מתלוננת שהמשכנתא פשוט חונקת אותם, בתור ילד לא ייחסתי לזה חשיבות ולא באמת הבנתי מה זה אומר…הייתי פשוט שומע את זה וממשיך בחיי, כי בכל זאת הייתי רק ילד.
יום אחד פתחתי את הנושא הזה איתה וניסיתי לברר איך בדיוק המשכנתא הייתה חונקת אותם, כשנכנסתי לעומק הדברים, הבנתי שההורים שלי שילמו פי 3 על המשכנתא אותה הם לקחו! פי 3!!!.

החלום הישראלי והכמיהה לבית משלך היא כל כך גדולה עד שאנחנו לא שמים לב כמה אנחנו משלמים.
משכנתא מהווה עד 40% מהוצאות משק הבית בישראל, אם היא לא מתוכננת טוב היא יכולה לגרום לקריסה של משק הבית.

כל כך התעצבנתי מהסכום שההורים שלי שילמו על המשכנתא שלהם עד שהחלטתי להיכנס לעובי הקורה ולהבין איך עולם המשכנתאות עובד. כשבאמת נכנסתי לעומק הדברים הבנתי את גודל הצרה, הבנתי שכרגע יש בישראל אלפי זוגות שמשלמים את מה שההורים שלי שילמו! יש כרגע בישראל מיליוני ילדים ששומעים את המשפטים שאני שמעתי בתור ילד.

אז הגיע הרגע שהחלטתי לעשות משהו עם התסכול הזה. החלטתי ללמוד את תחום המשכנתאות על בוריו, למדתי כלכלה, משכנתאות, מימון מתקדם, קורסים על גבי קורסים על גבי קורסים, השתלמויות וכנסים. עם הידע שהצברתי החלטתי להקים את ממונטו משכנאות, ובכך לקחתי זוגות צעירים והורדתי להם את ההחזרי ההלוואות בחצי!. כך התחלתי לחסוך מיליוני שקלים במשכנתא לאנשים ולעזור להם בדרך לאיכות חיים טובה יותר!.

ייעוץ משכנתא אישי ומקצועי שיוביל אותך למטרה שלך

אנו מתחייבים לקבלת אישור עקרוני או להוזלת המשכנתא
לא הגעת למטרה? לא שילמת!
לשיחת ייעוץ ללא עלות או התחייבות השאירו פרטים כאן למטה

צור קשר לקבלת הצעה משתלמת במיוחד