איחוד הלוואות עם מומנטו

הגיע הזמן לחשב מסלול מחדש

ייעוץ משכנתאות ריכוז הלוואות מיחזור משכנתא

שיתוף:

השנים האחרונות היוו אתגר כלכלי גדול למשפחות רבות בישראל. בעקבות מגפת הקורונה שהשתוללה בשנת 2020  ולאחריה המלחמה הקשה בעזה ובצפון המדינה, שנמשכת כבר יותר מחצי שנה. המשק הישראלי נכנס למיתון ומשפחות נאלצו להתמודד עם שני זעזועים חריפים בטווח זמן קצר. עסקים רבים נאלצו לצמצם את פעילותם או לדווח על פשיטת רגל ועובדים פוטרו או הוצאו לחל"ת. אירועים טראומטיים אלו הכניסו את הכלכלה של המדינה לסחרור ויצרו מצב של אי ודאות כלכלית חסרת תקדים, בלי לראות את האור בקצה המנהרה.

בנוסף, בנק ישראל החל בעליות ריבית תלולות החל מאפריל 2022 במטרה לרסן את האינפלציה הגואה. עליות חדות אלו העמיסו על חובות המשכנתאות וההלוואות של משקי הבית וגרמו לנטל כבד מנשוא על משפחות רבות שההחזרים על החוב שלהן טיפסו בצורה חדה. חלקם אף נכנסו למצב שלBDI  שלילי, שהוא בעצם דירוג משחושב על סמך מידע המגיע ממקורות מגוונים ורשמיים, כגון בנק ישראל, רשויות ממשלתיות, מוסדות משפטיים ובנקים מסחריים. כלומר, אדם שנכנס לחובות וחרג מהמסגרת או שחזרו לו צ'קים, עלול להיכנס למצב שבו חברת האשראי תסרב לתת לו קרדיט, ללא יכולת להגיב למצב ולהישאר עם החובות, כך שהוא יהיה חנוק מכאן ומכאן. וכאמור, המקרים הללו נפוצים מאוד בזמני מיתון ומיוחד כמו אלו שעברו על ישראל במשך 4 שנים ועדיין נמשכים.

אז מה עושים? אלירן בן דוד, המייסד והבעלים של חברת מומנטו מציע פתרון למצב "קיימת דרך שיכולה לשחרר את העומס מכתפי המשפחות, היא דורשת קצת מאמץ, אבל בשביל זה אנחנו כאן"  החברה, שמתמחה במגוון תחומים כמו החזרי משכנתאות, מתן משכנתאות למסורבים ומימון לעסקים, נותנת פתרונות גם לבעיות מסוג אלו. "אנחנו בעצם יושבים עם הלקוח, מנסים להבין אילו חובות וההלוואות קיימים אצלו בחשבונות ויוצרים הלוואה אחת חדשה כנגד נכס קיים" מסביר בן דוד. "תהליך זה לא רק מאפשר פריסה נוחה יותר של ההחזרים, אלא לרוב גם ריביות אטרקטיביות יותר. במקרים מסוימים ניתן להשיג חיסכון של עד 70% מסך ההחזר החודשי שלהם. זה יכול להיות ההבדל בין משבר חובות לבין יציבות כלכלית".

ואכן, תוכנית החזר גמישה כמו זו ללא עמלות נסתרות מפשטת את התהליך. בעלי החובות מקבלים הצעה מותאמת אישית והלוואה אחידה קלה לניהול. היתרונות הם תשלום אחד ידוע מראש, החזר חודשי נמוך יותר, ושיפור דירוג האשראי. דוגמא מצוינת לפתרון איחוד הלוואות שניתן ללקוח הוא המקרה של ינון עודי, בחור בן 50, עובד כשכיר בחברת שליחויות שאשתו נאלצה לשבת בבית כשנה לאחר שפוטרה מעבודה. "ינון הגיע למומנטו עם מקרה כלכלי מורכב והמון חששות, הוא כבר ניסה לפתור את הבעיות הכלכליות בחברות אחרות והתאכזב. אנחנו מכירים את זה שלקוחות מגיעים סקפטיים. במיוחד כאלו עם BDI  שלילי וחובות". אומר אלירן ומוסיף "דבר ראשון שעשינו, זה לתת לו את המקום להסביר את הבעיות, לתמוך בו נפשית ולשמש בית חם. ולבסוף והחשוב מכל, זה להעביר אותו תהליך כלכלי, שצד אחד הוא ואחראי ומצד שני מהיר, כל זה על מנת להוציא אותו מהבור הפיננסי שאליו הוא נכנס ואני גאה בכך שהצלחנו".   

 

צרו איתי קשר
לקוחות ממליצים
בועז.א.
בועז.א.
קרא עוד
ממליץ בחום !! היה לנו תיק דיי מורכב, דאג לנו להכל מקצה לקצה ונתן לנו תחושת ביטחון לאורך כל הדרך. לבסוף השיג לנו משכנתא מצויינת ללא פשרות. ומעל לכל תענוג לעבוד איתו!
מירי.ס.
מירי.ס.
קרא עוד
רוצה להודות על עבודה נפלאה ומדויקת שנעשתה, בתחילת הדרך הייתי סקפטית ופחדתי נורא להיכנס לזה אך ללא ספק יש כאן עבודה של מקצוען. ליווה אותנו משלב התכנון, הביצוע ולאחריו.. פשוט אלוף!! תודה על היחס החם, על הסבלנות הרבה ועל התחושה שפשוט אפשר לסמוך עליך שתעשה את עבודתך נאמנה. ממליצה בחום!
עמית.א.
עמית.א.
קרא עוד
פנינו למומנטו בשביל לקבל משכנתא שנייה. מהרגע הראשון הבנו שמדובר במקצוען אמיתי שמחפש דרכים יצירתיות בשביל להגיע למטרה שהגדרנו. לכל אורך התהליך דחף אותנו קדימה וגם כאשר נתקלנו בבעיות ביורוקרטיות במהלך לקיחת המשכנתא הוא מצא פתרונות שהביאו אותנו במהרה ליעד שרצינו להגיע. פשוט מקצוען אמיתי שבטוח נחזור לעבוד איתו בעתיד. ממליץ מכל הלב.

צור קשר לקבלת הצעה משתלמת במיוחד